Предмет: Литература, автор: N5azar

Створити психологічний портрет прихильників та противників українізації(підтвердити цитатами)

Ответы

Автор ответа: s1lentua
0

Прихильники українізації

Прихильники українізації були, як правило, молодими, освіченими людьми, які усвідомлювали свою національну ідентичність і прагнули до її розвитку. Вони були переконані, що українізація є необхідною для духовного відродження українського народу і для його подальшого розвитку.

Психологічний портрет прихильників українізації можна описати такими рисами:

Національна свідомість. Прихильники українізації були переконані в тому, що український народ є самобутньою нацією зі своєю мовою, культурою і традиціями. Вони прагнули до збереження і розвитку цих цінностей.

Патріотизм. Прихильники українізації були патріотами України. Вони вірили в майбутнє своєї країни і хотіли зробити все для її процвітання.

Завзятість. Прихильники українізації були завзятими і наполегливими людьми. Вони не боялися труднощів і були готові боротися за свої ідеї.

Цитати прихильників українізації:

"Українська мова - це наша духовна зброя, наша сила, наша душа" (Іван Франко)

"Народ, який не знає своєї мови, не знає своєї історії, не знає своїх звичаїв і традицій, - це народ без майбутнього" (Михайло Грушевський)

"Українізація - це не мода, не примха, а необхідність, яка диктується інтересами українського народу" (Володимир Винниченко)

Противники українізації

Противники українізації були, як правило, представниками еліти, які були зацікавлені в збереженні існуючого порядку. Вони вважали, що українізація призведе до розколу суспільства і до втрати імперських інтересів Росії.

Психологічний портрет противників українізації можна описати такими рисами:

Консерватизм. Противники українізації були консервативними людьми, які не бажали змін. Вони вважали, що існуючий порядок є найкращим і що його не слід порушувати.

Імперський патріотизм. Противники українізації були імперськими патріотами. Вони вірили в силу Російської імперії і хотіли зберегти її цілісність.

Нетерпимість. Противники українізації були нетерпимими до інших національностей і культур. Вони вважали, що українська мова і культура є меншовартісними.

Цитати противників українізації:

"Українізація - це небезпечна течія, яка може призвести до розпаду Російської імперії" (Микола ІІ)

"Українська мова - це діалект російської мови, який не має права на існування" (Вікторія Крупська)

"Українізація - це шкідлива ідея, яка може підірвати російську державу" (Микола Марр)

Звичайно, не всі прихильники і противники українізації відповідали цим психологічним портретам. Однак ці риси були характерними для більшості представників цих двох таборів.

Загалом, можна сказати, що прихильники українізації були більш прогресивними і відкритими людьми, які прагнули до змін і розвитку. Противники українізації були більш консервативними і традиційними людьми, які не бажали змін і хотіли зберегти існуючий порядок.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: gaffarxojayevam
Предмет: Биология, автор: Аноним
1. Що таке біорізноманіття? Назвіть основні причини деградації біорізноманіття. 2. Що таке акліматизація й реакліматизація? Наведіть приклади видів-вселенців свого регіону. 3. Що таке збереження біорізноманіття? Яке значення біорізноманіття для біосфери? 4. Які антропічні впливи на біорізноманіття? Які наслідки антропічного впливу на біорізноманіття? 5. Чому збереження біорізноманіття є необхідною умовою стабільності біосфери? 6. Що таке екологічна політика? Яка основна мета екополітики? 7. Що таке екологічна політика України? Назвіть цілі екологічної політики України. 8. Наведіть приклад міжнародних угод, в яких брала участь Україна. 9. Назвіть основні міжнародні природоохоронні організації, членом яких є Україна. 10. Які основні характеристики екологічної політики? Які засади екологічної політики України? 11. Що передбачає міжнародне співробітництво України у сфері екологічної політики? 12. Що таке забруднення ґрунтів? Назвіть найпоширеніші забруднювачі ґрунтів. 13. Назвіть основні джерела забруднення ґрунтів. 14. Назвіть екологічні проблеми ґрунтів, що виникли внаслідок діяльності людини. 15. Що таке охорона ґрунтів? Наведіть приклади ґрунтозбережувальних заходів. 16. Що таке забруднення гідросфери? Наведіть приклади забруднень Світового океану. 17. Назвіть основні екологічні проблеми гідросфери. . Що таке цвітіння води? 18. Що таке якість природних вод? Назвіть причини порушення якості природних вод.​