Предмет: Физика,
автор: dmatvienko285
автомобіль рухається зі швидкістю 54 км/год. скільки часу треба, щоб подолати 900м
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
60c
Объяснение:
Дано:
v=54км/год=54:3,6=15м/с
s=900м
============
t-?
t=s/v=900/15=60c
Автор ответа:
6
Дано:
V=54 км/год
S=900 м=0,9 км
————————————
t-?
t=S/V Підставимо;
t=0,9 км/54 км/год=0,0166666667 год=1 хв
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ajganymsansyzbaj
Предмет: Химия,
автор: maratmejram
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ItzAndy