Предмет: Українська література, автор: dod353

Зробити аналіз вірша «Як я люблю тебе, мій краю вугляний»​

Ответы

Автор ответа: ghjkl5555
1

Відповідь:

Тема вірша - любов до рідного краю, Донбасу.

Ідея вірша - прославлення трудового подвигу шахтарів, їхньої мужності і сили духу.

Ліричний герой - людина, яка народилася і виросла на Донбасі. Він любить свій край і гордиться його людьми.

Композиція вірша складається з шести строф. У першій строфі ліричний герой висловлює свою любов до Донбасу. У другій строфі він розповідає про те, як часто бував у рідному краї і як це викликає у нього сильні емоції. У третій строфі ліричний герой згадує про дитинство, проведене на Донбасі. У четвертій строфі він говорить про те, як змінився Донбас за час його відсутності. У п'ятій строфі ліричний герой висловлює сподівання на майбутнє Донбасу. У шостій строфі він звертається до Донбасу з побажаннями щастя і процвітання.

Художні засоби, використані в вірші:

Епітети: "вугляний", "щасливий", "трудовий", "громохкий", "новий", "незнаний", "весела".

Метафори: "краю вугляний", "край тривожний", "заграва заводська", "силу мускулів машини замінили", "злетів орлом в простори наукові", "чаруй життя красою".

Порівняння: "од щастя плачу я, і плачу, і сміюсь".

Повторення: "як я люблю тебе", "це там, це там, це там".

Мова вірша проста і зрозуміла. Автор використовує в основному розмовну лексику.

Вірш "Як я люблю тебе, мій краю вугляний" - це яскравий твір, який передає любов і щире захоплення рідним краєм. Він написаний з використанням різних художніх засобів, які допомагають автору передати свої почуття і думки.

Пояснення:

Познач, як найкращу, будь ласка....
Довго морочилась

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: danial9439
Предмет: Русский язык, автор: timdenis123
СРОЧНО!!! ОТДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ
1.Прочитайте текст. В предложениях пронумерованы все запятые. Выпишите цифры, обозначающие запятые между частями сложного предложения, связанными подчинительной связью. Выпишите предложение, соответствующее схеме [- =], (= -). Задав и записав вопрос, определите тип придаточного в этом предложении (определительное, изъяснительное, обстоятельственное). Выпишите предложение, в котором заключена основная мысль.
Лет пятнадцать тому назад здесь было до четырех тысяч оленей. Из-за браконьерства (1) глубоких снегов и прогрессивного ухудшения подножного корма животные стали быстро сокращаться в числе (2) и теперь на всем острове их насчитывается не более полутораста голов. Олени выбирали только кормовые травы (3) поэтому способствовали распространению по острову растений (4) которые были не пригодны для корма. Полная изоляция и кровосмешение уменьшили плодовитость до минимума. Олени вымрут (5) если к ним не будет влита новая кровь с материка. Владивостокское общество любителей охоты (6) которому принадлежал тогда остров (7) мало думало об этом. В настоящее время Аскольдский питомник на краю гибели. ( По В.К.Арсеньеву)
Предмет: Математика, автор: Max200009iii