Предмет: Физика,
автор: Ghost855
Котушка з залізним осердям перерізом 20 см² має індуктивність 0,02 Гн. Якою повинна бути сила струму в котушці, щоб індук ція магнітного поля в осерді була 1 мТл, якщо котушка має 1000 витків?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
S = 20 см² = 20 * 10⁻⁴ м²
L = 0,02 Гн
B = 1 мТл = 10⁻³ Тл
N = 1000
Найти: І - ?
Е = |ΔФ/Δt| (B * S * N)/Δt = ((L * І)/Δt
B * S * N = L * І
І = (B * S * N)/L = (10⁻³ * 20 * 10⁻⁴ * 1000)/0,02 = 0,1А
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: wwxs
Предмет: Физика,
автор: dashapiatakova
Предмет: Геометрия,
автор: anfisapolsuk
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним