Предмет: История, автор: hvanik0

3. Роздивіться полотно Рафаеля «Сон рицаря» (1500), на якому зображено мрійливого юнака на тлі чудового пейзажу. Лицар не виглядає особливо мужнім і войовничим, але є спокійним і впевненим. Чи відчуваєте ви, що митець написав картину у віці 17 років? Які символи, на вашу думку, закодовані в роботі? У чому проявився дух доби гуманізму?
помогите пожалуйста дам 30 балов!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Sugarcolor
1

Так, я вважаю, що Рафаель, який написав картину «Сон рицаря» у віці 17 років, був надзвичайно обдарованим художником. Картина має всі ознаки його раннього стилю, який характеризується гармонією, витонченістю і увагою до деталей. Лицар на картині, дійсно, не виглядає особливо мужнім і войовничим. Він зображений молодим, мрійливим і спокійним. Його одяг і озброєння не є надто пишними, що свідчить про його скромність і духовну чистоту. Картина містить кілька символів, які можна інтерпретувати в різних ключах. Лаврове дерево, під яким спить рицар, є символом слави і перемоги. Книга, яку тримає в руках одна з жінок, символізує мудрість і освіту. Квітка, яку тримає в руках інша жінка, символізує любов і красу. Дух доби гуманізму в картині проявляється в тому, що рицар зображений не просто як воїн, а як цілісна особистість, яка цінує духовні цінності. Він не шукає слави і перемоги на полі бою, а прагне до мудрості, знань і любові.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Lilias111
Предмет: Українська мова, автор: mishagladkykh2009
Диктант
Розкрити дужки по всім правилам
Роставити коми

Стиль барок(к)о що з І(і)талії поширився по всій З(з)ахідній Є(є)вропі сприйняла українська архітектура здебільшого через Г(г)аличину надавши йому власної творчої самобутності. Дорогоцінними пам'ятками того періоду постали два храми в Г(г)устинському монастирі. 1682 року почали будувати П(п)реображенський собор недалеко від Лубен що на П(п)олтавщині. На високогірному березі річки у мальовничій лісній околиці підвівся благоліпний храм. Архітектор Йоган Баптист став опоряджати його на зразок західноєвропейських будівель а потім наші майстри що завершували роботи додали цілком характерні для українського барок(к)о деталі. У бароковій архітектурі єднаються велич загальноєвропейського мистецького прагнения й українська майстерність. Згадаймо знакові взірці цього стилю собор Святого Юра у Львові дзвіниця Софії Київської Андріївська церква. Іконостас української церкви виокремлюється як твір мистецтва дістаючи багату часто кількаповерхову композицію. У ньому легко вгадуються риси з природи та побуту національний колорит. Старі майстри з тонким мистецьким відчуттям вибирали місця для зведення церков. Храмові споруди над будинками та садами надають єдності й витонченості краєвидові єднаючи небо й землю.​
Предмет: Химия, автор: viktoss73
Предмет: Английский язык, автор: greenfialdtea