Предмет: Физика, автор: uadimonpokemon

Відпочивальник проїхав велосипедом за один день 40 км. При цьому з 08.00

до 09.20 він їхав зі швидкістю 2,5 м/с, а з 09.20 до 10.40 – зі швидкістю

12 км/год. Потім він займався спортом та розважався в аквапарку. На шлях,

що залишився, він витратив час з 19.00 до 19.45. Визначте середню швидкість

руху відпочивальника на вечірній ділянці подорожі.
СРОЧНО ТРЕБА ВИКОНАТИ ДО 11:12
ДАМ 40 БАЛІВ!​

Ответы

Автор ответа: dasavolinec511
0

Ответ:

Для визначення середньої швидкості руху відпочивальника на вечірній ділянці подорожі, спочатку знайдемо відстань, яку він подолав протягом цього часу.

Час, протягом якого він подолав ділянку з 19:00 до 19:45:

19:00 до 19:45 = 45 хв

Тепер знайдемо загальний час та відстань, що він пройшов до цього часу.

Час руху з 8:00 до 10:40:

8:00 до 9:20 = 1 год 20 хв = 80 хв

9:20 до 10:40 = 1 год 20 хв = 80 хв

Загальний час руху = 80 хв + 80 хв + 45 хв = 205 хв

Загальна відстань, яку він подолав:

Відстань за перший час = швидкість * час = 2.5 м/с * 80 хв = (2.5 м/с) * (80/60) * 1000 м = 3333,33 м (або 3.33333 км)

Відстань за другий час = швидкість * час = 12 км/год * 80 хв = 12 * (80/60) = 16 км

Загальна відстань = 3.33333 км + 16 км = 19.33333 км (19 км)

Тепер знайдемо середню швидкість на вечірній ділянці:

Середня швидкість = Відстань / Час = 19 км / (45/60 год) = 19 км / 0.75 год = 25.33 км/год

Отже, середня швидкість руху відпочивальника на вечірній ділянці подорожі була 25.33 км/год.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: URcHIKcHuPCHIk
Предмет: Математика, автор: Аноним