Предмет: Физика,
автор: kirushastopina
допоможіть будь ласка, потрібно з дано та усіма формулами. даю 30 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2 мм
Объяснение:
k=50 кН/м
m=10 кг
х ? х=F/k=m*g/k=10*10/50000=0,002 м=2 мм
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: aymetova
Предмет: Астрономия,
автор: yanakurylyak12
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: yghgujgt
Предмет: История,
автор: Аноним