Предмет: Физика, автор: MEN018

6. Знайдіть оптичну силу лінзи, якщо фокусна відстань дорівнює 2 м. (1 бал)
нужно ДАНО ОБЕЗАТЕЛЬНО и розвазання если нет дано кидаю жалобу ​

Ответы

Автор ответа: zdiffer
2

Дано:

F = 2 м

D = ?

Рішення:

D = 1/F = 1/2 = 0,5 дптр

Відповідь: D = 0,5 дптр

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: simonovazasmin1