Предмет: Физика, автор: Ekzxrcist

Поблизу землі рано вранці утворився шар туману висотою 300 м. Оці- нити час осідання туману, якщо він складається з водяних краплин розміром 75 мкм. Коефіцієнт динамічної в’язкості атмосферного повітря становить 1,75∙10-5 Па∙с.

Ответы

Автор ответа: Fghfcghv
0

Час осідання туману визначається за формулою:

t = 2gh / 9η

де

g - прискорення вільного падіння, 9,8 м/с²;

h - висота шару туману, 300 м;

η - коефіцієнт динамічної в’язкості атмосферного повітря, 1,75∙10-5 Па∙с;

2 - число, що враховує форму крапель туману.

Підставивши відповідні значення, отримаємо:

t = 2 * 9,8 * 300 / 9 * 1,75∙10-5

t = 51600 / 1,575

t ≈ 3270 с

t ≈ 54 хвилин

Отже, час осідання туману висотою 300 м, що складається з водяних краплин розміром 75 мкм, становить приблизно 54 хвилини.

Слід зазначити, що це лише оцінка, оскільки на час осідання туману впливають також інші фактори, такі як температура повітря, вологість повітря, швидкість вітру тощо.


Ekzxrcist: Не чувак, чат гпт неправильно делает, там должно получится 29 хвилин
Fghfcghv: сек
Fghfcghv: а у тебя фото есть ?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: anonim43059
Предмет: Математика, автор: larashamr
Предмет: Английский язык, автор: Ksyuhalili