Предмет: Химия, автор: katanormal20

Допоможіть, будь ласка!!!
мені потрібна повна відповідь, з дано та розв'язанням ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sonyakarakosha05
0

2,2*12/44=0,6 С =0,05моль 1

0,45*2/18=0,05 Н = 0,05 моль 1

39*2=78гр/моль

(CH)n =78

n=6

C6H6

Похожие вопросы