Предмет: Физика, автор: inotnoob55

Cрочно
Середня квадратична швидкiсть руху молекул iдеального газу дорiвнюе 500 м/ с. Який об'ем займае цей газ масою 4 кг, якщо його тиск дорiвнюе 1,5 * 10^5 Па ?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

<Vкв> = 500 м/с

m = 4 кг

P = 1,5 * 10⁵ Па

Найти: V- ?

Р = 1/3n * m * V²  ⇒ V = 1/3 * ((m * V²)/P))

V = 1/3 * ((4 * 500²)/ 1,5 * 10⁵)) = 2,22 м³

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: manssagindik