Предмет: Химия,
автор: lochdm12
Для одержання бензену затратили етин об’ємом 6,72 л (н. у.). Обчисліть масу утвореного бензену, якщо його відносний вихід становить 0,9.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
V(C2H2)=6,72 л
η=0,9
m(C6H6)=?
_______________________
3C2H2=C6H6
M(C2H2)=(2*12+1*2)=26 г/моль
М(C6H6)=12*6+1*6=78 г/моль
Пропорція:
6,72л - хг
26 - 78
х=(6,72*78)/26=20,16 г теоретична маса
20,16*0,9=18,1 г практична маса
Відповідь: 18,1 г.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: lohm5845
Предмет: Математика,
автор: oleksiykoliasa
Предмет: Физика,
автор: vitalijpalij1987
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: arepevairina0502
Предмет: Физика,
автор: amirkulovagavhar