Предмет: Физика,
автор: zombialex
Яка кількість теплоти необхідна, щоб із льоду масою 10 кг при температурі -30 °С одержати пару з температурою 100 °С? Відповідь подати в МДж
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано
m=10kg
t1=-30°c
t2=0°c
t3=100°c
c1=2100 Дж/кг*°с
λ=332*10³ Дж/кг
с2=4200 Дж/кг*°с
L=2.3*10⁶ Дж/кг
Q-?
Q=Q1+Q2+Q3+Q4
Q1=c1m(t2-t1)
Q2=λm
Q3=c2m(t3-t2)
Q4=Lm
Q=m(c1(t2-t1)+λ+c2(t3-t2)+L)=10(2100*30+332*10³+4200*100+2.3*10⁶)= 31150000Дж=31.15МДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Gogolevsky
Предмет: История,
автор: p82504945
Предмет: Химия,
автор: fedcenkop965
Предмет: Алгебра,
автор: mabelpains88
Предмет: Русский язык,
автор: danyarayushkin