Предмет: Другие предметы,
автор: gricajola6
1квт/год електроенергії у школі коштує 2 грн 64к. Якщо учні школи щодня зекономлять 1 квт/год електроенергії, то скільки коштів заощадить наша школа за тиждень? За місяць? За рік?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щодня школа зекономить 2 грн 64 коп за 1 кВт/год електроенергії.
Тиждень: 2 грн 64 коп * 7 = 18 грн 48 коп
Місяць: 2 грн 64 коп * 30 = 79 грн 20 коп
Рік: 2 грн 64 коп * 365 = 963 грн
Отже, школа заощадить 18 грн 48 коп за тиждень, 79 грн 20 коп за місяць і 963 грн за рік, якщо учні щодня зекономлять по 1 кВт/год електроенергії.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: savcenkoulia554
Предмет: Биология,
автор: evelinka836
Предмет: Литература,
автор: celonionss
Предмет: Физика,
автор: Radchuk2007
Предмет: Математика,
автор: mango200774