Предмет: Математика, автор: Аноним

ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ ПРОШУ!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: daramoroz11
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

так як нам відомо що 5 кг коштує 425 грн знайдемо ціну за 1 кг

425÷5=85

отже 5 кг коштує 425 грн а 3 кг коштує 255 грн

отже зменшилась ціна

Похожие вопросы