Предмет: Физика, автор: vovchikgurskyi

Визначте максимальну масу води з початковою температурою 22 градусів Цельсія яку можна перетворити на пару з температурою 100 градусів Цельсія за рахунок теплоти, що виділиться внаслідок повного згоряння 14 г нафти. Втрати енергії не враховуємо

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

t1 = 22°C

t2 = 100°C

m2 =  0.014 kг

c = 4200 Дж/кг*К  удельная теплоемкость

r = 2260 *10^3 Дж/кг  удельная теплота парообразования

q = 46*10^6 Дж/кг  удельная теплота сгорания нефти

m1 = ?

уравнение теплового баланса

m2*q = m1*(c*(t2-t1) + r)

m1 = m2*q / (c*(t2-t1) + r) = 0.014*46*10^6 / (4200*(100-22) + 2260 *10^3) =

= = 0.25 кг == 250 грамм

Похожие вопросы