Предмет: Физика,
автор: sshhher
Під час прямолінійного руху з незмінним прискореням 0,2 м|с(в квадрт.) велосипедист сягає швидкості 18 км|год за 25с. Визнач початкову швидкість руху велосипедиста. (записати у вигляді задачі з коротким записом)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: v0 = 0
Объяснение:
v0 - ?
a = 0,2 м/с², V = 18 км/год, t = 25 c
Переведемо швидкість у м/с:
18 * 1000/3600 = 18:3,6 = 5 (м/с)
Маємо рівняння для швидкості:
V = v0 +at
5 = v0 + 0,2*25
v0 + 5 = 5
v0 = 0
sshhher:
це точно правильно??
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: gemimlow
Предмет: Математика,
автор: ostapenkoariana2012
Предмет: История,
автор: tleuhansanzhar86
Предмет: Математика,
автор: roma56748