Предмет: Математика, автор: davidoros167

5 кг яблук коштують 40 грн. Знайдіть вартість 2 кг груш, ціна яких на 4 грн більша, ніж ціна яблук.

Ответы

Автор ответа: Bigshappy
1
40:5=8
8+4=12
12*2=24грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: timvelbovec