Предмет: Математика,
автор: davidoros167
5 кг яблук коштують 40 грн. Знайдіть вартість 2 кг груш, ціна яких на 4 грн більша, ніж ціна яблук.
Ответы
Автор ответа:
1
40:5=8
8+4=12
12*2=24грн
8+4=12
12*2=24грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: timvelbovec
Предмет: Английский язык,
автор: sasavicuk16
Предмет: Українська мова,
автор: makogonyaroslav0109
Предмет: Геометрия,
автор: ifkjd
Предмет: Алгебра,
автор: Anna270906