Предмет: Физика,
автор: nadejda19842210
Розв'язати завдання: Маса посудини разом з олією 2 кг. Знайдіть масу посудини, якщо відомо, що кількість олії в ній становить 2 л.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 2 кг
V = 2 л = 0,002 м³
p = 910 кг/м³
m2 = ?
Рішення:
Щоб знайти масу посуду, знайдемо спочатку масу масла:
m1 = Vp = 0,002 * 910 = 1,82 кг
Тепер можемо знайти масу посуду:
m2 = m-m1 = 2-1,82 = 0,18 кг
Відповідь: m2 = 0,18 кг
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: begdhxhhdhdh
Предмет: История,
автор: kostafomic55
Предмет: Литература,
автор: sofiyaa1223
Предмет: Математика,
автор: vikasavchenko90
Предмет: История,
автор: alekseevaliza699