Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліт масові частки елементів у сполуці Ca(OH)2

Дано



Са(ОН)2 w(E)= риска дробу n*Ar(E) Mr *100%



w(Ca)-?



w(O)-?



w(H)-?


на да срочно дозавтра

Ответы

Автор ответа: hhz832027
0

Ответ:

w = (n * Ar) / Mr

Ar(O) = 16

Mr(Ca(OH)2) = Ar(Ca) + Ar(O) * 2 + Ar(H) * 2 = 40 + 16*2+1*2 = 74

Знайдемо масову частку кисню:

ω(0) = (2 * 16) / 74 = 0.43 або 43%

w(Ca) = 40/74=0,54 чи 54%

ω(H) = (2 * 1) / 74 = 0,027 або 2,7% (3%)

Відповідь: масова частка кисню 0,43 масова частка кальцію 0,54 масова частка водню 0.3

w = (n * Ar) / Mr

Ar(O) = 16

Mr(Ca(OH)2) = Ar(Ca) + Ar(O) * 2 + Ar(H) * 2 = 40 + 16*2+1*2 = 74

Znaydemo masovu chastku kysnyu:

ō(0) = (2 * 16) / 74 = 0.43 abo 43%

w(Ca) = 40/74=0,54 chy 54%

ō(H) = (2 * 1) / 74 = 0,027 abo 2,7% (3%)

Автор ответа: PincakAlisa
0
Головне не забути написати формулу тому що вчителі знімають бали.
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: sasazakomarkov2011
Предмет: Химия, автор: sadenzanerke
Предмет: История, автор: aikaakaeva82