Предмет: Физика,
автор: olya78289
Чому дорівнює оптична сила лінзи, фокусна відстань якої дорівнює 32 см?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
дано F=0.32м D- ?
D=1\F=1\0,32=3,125 дптр
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Angel10092012
Предмет: Английский язык,
автор: stakiwka
Предмет: Химия,
автор: vironikaklimova45
Предмет: Физика,
автор: filatis
Предмет: Алгебра,
автор: ivankiva532