Предмет: Физика,
автор: nya0nya0
Тракторець, рухаючись зі швидкістю 32 км/год, витратив 5 кг дизельного пального на 60 км шляху. Визначте потужність та силу тяги трактора, якщо ККД його двигуна 30%.
повне рішення( з дано і тд)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
скорость = 32 км/час
потрачено топлива 5 кг
путь = 60 км
КПД = 30 % = 0,3
Определить
N мощность, F сила тяги
Решение
N = Aп/t
Работа А вся = mq
q-уд теплота сгорания диз топлива = 42 000 000 Дж
Работа = 42 000 000*5 = 210 000 000 Дж - потрачено
использовано на работу двигателя всего 30 % = 0,3
Полезная работа Ап= 0,3* 210 000 000 = 63 000 000 Дж
Мощность N = 63 000 000/t
определим t = S/V = 60км/32 км/час = 1,875 часа - время в пути
переведем в сек = 1,875 *3600 = 6 750 сек
Мощность = 63 000 000/6750 = 9 334 Вт = 9,3 кВт
Сила тяги F = N/v = 63 000 000/ 32 = 1 960 000 Н = 1,96 МН
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Oleksander342
Предмет: Литература,
автор: marta6567
Предмет: Українська мова,
автор: artembuncak
Предмет: ОБЖ,
автор: danilsilkin25
Предмет: Алгебра,
автор: vanlavmcpe