Предмет: Химия,
автор: aallbbiinnaa2288
Із 6,135 кг. азоту було синтезовано 6,12 кг. амоніаку. Яка масова частка виходу амоніаку у % від теоретично можливого виходу ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(N₂) = 6,135 кг
mпракт.(NH₃) = 6,12 кг
Найти: w(NH₃) - ?
Складемо РХР:
N₂ + 3H₂ = 2NH₃
n(N₂) = m(N₂)/М(N₂) = 6,135/28 = 0,22 кмоль
n(N₂) : n(NH₃) = 1 : 2, тобто n(NH₃) = 2n(N₂) = 2 * 0,22 = 0,44 кмоль
mтеор.(NH₃) = n(NH₃) * М(NH₃) = 0,44 * 17 = 7,48 кг
Визначимо масову частку виходу аміаку від теоретично можливого:
w(NH₃) = mпракт.(NH₃)/mтеор.(NH₃) * 100% = 6,12/7,48 * 100% = 81,82%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: pol12pola
Предмет: Математика,
автор: nyusha41
Предмет: Українська мова,
автор: zenakramarenko924
Предмет: Українська мова,
автор: petrosanarusak
Предмет: Биология,
автор: abdrasitkyzyaana