Предмет: Физика,
автор: apolinaria201186
скільки часу займе спуск на парашуті з висоти 2 км, якщо швидкість падіння 5м/с?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 6 хв, 40 с
Объяснение:
Щоб отримати час, треба поділити шлях на швидкість:
2000 м : 5 м/с = 400 (с)
400/60 = 6 хв 40 с
Автор ответа:
1
Ответ:
400c
Объяснение:
Дано:
s=2км=2000м
v=5м/с
======
t-?
t=s/v=2000/5=400c
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: pola91179
Предмет: Литература,
автор: perehrestulana
Предмет: География,
автор: polinakitty0806
Предмет: Математика,
автор: gurawskaia623
Предмет: Английский язык,
автор: urijklimovec93