Предмет: Физика, автор: jpjpjpjjpjppjpj

Яку кількість теплоти під час конденсації відладуть пари аміаку масою
5 кг, якщо вони були взяті при температурі кипіння?
Допоможіть

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

7*10⁶Дж

Объяснение:

Дано:

r=1,4*10⁶Дж/кг

m=5кг

=======

Q-?

Q=mr=5*1,4*10⁶=7*10⁶Дж

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Ira020312
Предмет: Математика, автор: ariktrush12
Предмет: Английский язык, автор: urijklimovec93