Предмет: Физика,
автор: selvii
6. Обчисліть масу води, яку можна нагріти від 0 до +100 °С, повністю спаливши 0,5л гасу.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
41,07кг
Объяснение:
Дано:
р=750кг/м³
V=0,5л=0,5*10-³м³
t1=0°C
t2=100°C
c=4200Дж/кг°С
q=46*10⁶Дж/кг
========
m2-?
m1=pV=750*0,5*10-³=0,375кг
Q1=Q2
qm1=cm2(t2-t1)=>
m2=(qm1)/(c(t2-t1))=
=(46*10⁶*0,375)/(4200(100-0))=
=41,07кг
selvii:
дякую велике
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ailana91
Предмет: Русский язык,
автор: sansizbaygauhar
Предмет: Українська мова,
автор: olejnikvalye1988
Предмет: Русский язык,
автор: dan2016home
Предмет: Українська література,
автор: prybutkonadia1