Предмет: Физика, автор: yuranastasiak

Період обертання тіла становить 8 годин. Визначте радіус орбіти, якщо швидкість руху
по колу дорівнює 1600 м/с. СРОЧНООООООООООООООООООООО

Ответы

Автор ответа: zdiffer
1

Дано:

T = 28800 с

v = 1600 м/с

R = ?

Рішення:

v = 2πR/T

vT = 2πR

R = vT/2π = 1600*28800/2*3,14 = 7337580 м = 7338 км

Відповідь: R = 7338 км

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: madonnamutto
Предмет: Математика, автор: auvcenko837
Предмет: Математика, автор: Аноним