Предмет: Физика,
автор: romakusnir39
Автобус за перші 1,5 години проїхав 90 км,за наступні 0,5 години -50км. Яка середня швидкість автобуса
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Середня швидкість=Загальний час-Загальна відстань.
У цьому випадку загальна відстань - це сума відстаней, які автобус проїхав за кожний проміжок часу, а загальний час - сума часів для кожного проміжку.
За перші 1,5 години автобус проїхав 90 км, а за наступні 0,5 години - 50 км.
Загальна відстань: 90 км+50 км=140 км90км+50км=140км
Загальний час: 1.5 год+0.5 год=2 год1.5год+0.5год=2год
Середня швидкість: 140 км2 год=70 км/год2год140км=70км/год
Отже, середня швидкість автобуса становить 70 км/год.
Объяснение:можно лучший ответ?)
Автор ответа:
0
Ответ:
70км/год
Объяснение:
Дано:
t1=1,5год
t2=0,5год
s1=90км
s2=50км
=======
v(c)-?
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(90+50)/(1,5+0,5)=
=70км/год
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: mekxnrbdbdn
Предмет: Алгебра,
автор: bakytzana561
Предмет: Русский язык,
автор: kinkognito22
Предмет: Физика,
автор: podchufarovanatal1a
Предмет: Химия,
автор: dasha2020polya