Предмет: Физика,
автор: CherryyJuice
яка кількість теплоти виділяється при повному згорянні пальної суміші яка складається з бензину об'ємом 1,5 л і спиртом об'ємом 0,5?
Будь ласка з поясненням
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
Vб = 0,0015 м³
Vсп = 0,0005 м³
qб = 4,6 * 10^7 Дж/кг
qсп = 2,7 * 10^7 Дж/кг
pб = 710 кг/м³
pсп = 800 кг/м³
Рішення:
Для початку порахуємо масу суміші, склавши масу бензину і масу спирту:
mб = pб * Vб = 710*0,0015 = 1,1 кг
mсп = pсп * Vсп = 800*0,0005 = 0,4 кг
m = mб + mсп = 1,1 + 0,4 = 1,5 кг
Тепер знайдемо скільки кількість теплоти виділилося при згорянні цієї суміші. Помітили, що так як суміш складається з двох речовин, то її питома теплота згоряння буде сумою питомих теплот згорянні цих двох речовин:
Q = (qб + qсп)m = 73000000*1,5 = 109500000 = 109,5 МДж
Відповідь: Q = 109,5 МДж
CherryyJuice:
Я за тебе в церкві свічку поставлю, велике дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: pomogite11221
Предмет: Биология,
автор: egorkudravcev36
Предмет: Геометрия,
автор: tetan18
Предмет: Геометрия,
автор: jennetsh07
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним