Предмет: Физика, автор: oaovlvllvlvdvdy

знайдіть середню швидкість тіла якщо воно рухалось 2 години зі швидкістю 90 километрів в годину а потім ще 4 години зі швидкостю 12 километрів в годину

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Объяснение:

Дано:

t1=2год

t2=4год

v1=90км/год

v2=12км/год

===========

v(c)-?

v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=

=(v1t1+v2t2)/(t1+t2)=

=(90*2+12*4)/(2+4)=

=38км/год

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: starovaelizaveta25