Предмет: Физика,
автор: puskartetana8
Автомобіль масою 1 т рухається в гору з прискорен-
ням 0,4 м/с2. Знайдіть силу тяги, якщо кут нахилу до-
роги до горизонту дорівнює 3°, а сила опору рухові
дорівнює 0,04 від сили реакції опори
Только опишите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
0
здовж напрямку руху
тяги−опоруcos=⋅F тяги−F опоруcosθ=m⋅a
Де:тягиF тяги - сила тяги,опору
F опору - сила опору,
θ -кут нахилу дороги,
m - маса автомобіля,
a - прискорення.
Перпендикулярно напрямку руху:
опоруsin=0N−F опоруsinθ=0 Де:N - сила реакції опори.З формули сили опору опору=0.04F опору=0.04⋅N, підставимо це значення у рівняння.
Підставимо значення N друге рівняння, щоб знайти силу реакції опори.
Знаючи N, підставимо значення сили опору у перше рівняння і вирішимо його відносно тягиF тяги
Зверніть увагу, що прискорення a вздовж напрямку руху вже вказано як 0.4 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: amelinanugmanova55
Предмет: Английский язык,
автор: amirakudaibergen0514
Предмет: Українська мова,
автор: ketrinhraman
Предмет: Английский язык,
автор: temirlan12345200634
Предмет: Алгебра,
автор: daryivanova0207