Предмет: Физика, автор: sahalukahova

Запряг собак починає тягти з незмінною силою 130 Н санки масою 150 кг. За який
проміжок часу санки проїдуть перші 200 м шляху? Вважайте що коефіцієнт
тертя полозів по снігу дорівнює 0,05.

записати у вигляді задачи

Ответы

Автор ответа: mensch1917
0

Ответ:

30,38(с)

Объяснение:

Дано:

F = 130H

S = 200м

m = 150кг

t - ?

F = m*a; => a = F/m;

S = a*t^2/2; => t = \sqrt{2S/a\\  ~= 30,38 (с)

Похожие вопросы