Предмет: Химия,
автор: katymaj07
Зразок спеціальної бронзи має такі масові частки металів (у відсотках): Си— 85, Sn —9,Zn— 6, Атомів якого елемента у бронзі найменша кількість? Скільки атомів Купруму припадає у сплаві на кожні 10 атомів цього елемента?
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:Нехай є 100 г металу. Тоді маси металів у ньому рівні:
m(Cu) = 85 г;
m(Sn) = 9 г;
m(Zn) = 6 р.
Кількості металів рівні:
v(Cu) = 85 г: 63,5 г/моль = 1,3 моль;
v(Sn) = 9 г: 118,7 г/моль = 7,6 * 10^(-2) моль;
v(Zn) = 6 г: 65,4 г/моль = 9,2 * 10^(-2) моль.
Кількість атомів пропорційно кількості речовини, тому найменша кількість речовини характеризується найменшою кількістю атомів - в даному випадку, найменше атомів олова (7,6 * 10^(-2) моль менше інших кількостей речовин).
Пояснення:
marlenexxq:
а звідки ми знайшли на яку кількість моль ділити?і що таке моль,я взагалі не розбираюся просто,буду вдячна за пояснення
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Астрономия,
автор: lenpa095
Предмет: Физика,
автор: ma148405alb
Предмет: Математика,
автор: kira797878
Предмет: Русский язык,
автор: temapronkin0210