Предмет: Физика,
автор: shennon3245
СРОЧНО!!! Скільки обертів за секунду робить колесо велосипеда радіусом 40 см, якщо велосипедист рухається з швидкістю 14,4 км/год. Який період обертання колеса та частота обертання? (нужно написати дано, розв'язання, знайти)
victoriaveliciu:
я девочка -_-
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
R = 0,4 м
v = 4 м/с
t = 1 с
N = ?
T = ?
Рішення:
v = 2πR/T
vT = 2πR
T = 2πR/v = 2*3,14*0,4/4 = 0,6 с
T = t/N
N = t/T = 1/0,6 = 1,7
Відповідь: T = 0,6 с; N = 1,7
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: zaniaedrisova002
Предмет: Математика,
автор: veronika687
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tazenoversin
Предмет: Алгебра,
автор: nechupara90
Предмет: Физика,
автор: gullyamin