Предмет: Физика,
автор: lazin
6. Дельфін може розвивати швидкість до 15м/с. Яку найбільшу
відстань він подолає за 10хв?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
v = 15 м/с
t = 600 с
S = ?
Рішення:
S = vt = 600*15 = 9000 м = 9 км
Відповідь: S = 9 км
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: adiya8173920
Предмет: Химия,
автор: makoginaroslav
Предмет: Литература,
автор: sergeyalekseev156
Предмет: Математика,
автор: name777777
Предмет: Математика,
автор: turdievazansaa3