Предмет: Физика,
автор: slizviktotia304
У калориметр, що містить 0,5 кг води, упустили 20 г водяної пари. шо має температуру 100 °С. Якою була початкова температура води. якщо кінцева температура в калориметрі 50 °С. Втрати тепла не враховуйте.
Розв'яжіть будь ласка з дано, знайти та розв'язком. Даю 90 балів !!!
Ответы
Автор ответа:
0
Надеюсь помог!!!!!!!!!!!!!!!
Приложения:

Автор ответа:
4
Ответ:
m (води) = 0,5 кг
m (пари) = 20 г = 0,02 кг
t1 - початкова температура води
t2 = 100°C - початкова температура пару
t = 50°C - кінцева температура суміші
Рівняння теплового балансу:
cm = ( 50 - t1) = Lm + cm (100 - 50)
4200 × 0,5 ( 50 - t1) = 2256000 × 0,02 + 4200 × 0,02 ( 100 - 50)
2100 ( 50 - t1) = 45120 + 4200
105000 - 2100t1 = 49320
55680 = 2100t1
Відповідь: t1 = 26,5°C.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ramazanadakda
Предмет: Математика,
автор: Aruka326
Предмет: Физика,
автор: kadaranna21
Предмет: Геометрия,
автор: Artemo5
Предмет: Математика,
автор: bageyandiana