Предмет: Физика,
автор: nastya1221343
Яка кількість теплоти необхідна,щоб довести до
кипіння й повністю випарувати 4 кг спирту,взятого за
температури 15 градусів?
допоможіть будь ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Дано:
t1=15°C
t2=78°C
c=2500Дж/кг°С
m=4кг
r=0,9*10⁶Дж/кг
=============
Q-?
Q=cm(t2-t1)+rm=
=m(c(t2-t1)+r)=
=4*(2500*(78-15)+0,9*10⁶)=
=4230кДж
nastya1221343:
велике дякую
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kojsybaevtoleuhan
Предмет: Алгебра,
автор: Мозгокошка
Предмет: Математика,
автор: annaberjozas
Предмет: Английский язык,
автор: kozhakhmetlaura