Предмет: География, автор: galetaalinka21ua

У 1 м³ повітря міститься 4 г водяної пари. Яким може бути її -максимальний вміст, якщо відносна вологість повітря становить 40%? Хелп!!!:_(

Ответы

Автор ответа: vinogradovavara3
1

Відповідь:4 грамма = 0,66тогда Х грамм = 10,66 х = 4х = 4/0,66 = 6 грамм

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: ostrovskaaolga598