Предмет: Физика,
автор: prihodkovana47
Даю 100 балов.
Просто напишіть дано до задач на фото, не обов'язково розв'язувати.
Вправа №18. 1. Автомобіль масою 5т рухається з швидкістю 90км/год. Визначте кінетичну енергію автомобіля. 2. Земля з швидкістю 30км/с обертається навколо Сонця. Яка кінетична енергія Землі, якщо її маса 6·1024кг? 3. Літак Ан-22 загальною масою 200т летить на висоті 12км. Визначте величину його потенціальної енергії.
Приложения:

prihodkovana47:
оно проценты забирает 100=50, 50=25
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=5т=5000кг
V=90км/ч=25м/с
----------------------------
Ек-?
Дано:
V=30км/ч=30000м/с
m=6*10²⁴кг
--------------------
Ек-?
Дано:
m=200т=200000кг
h=12км=12000м
--------------------------
Еп-?
Дано:
k=400Н/м
х=10см=0,1м
------------------
Еп-?
Дано:
m=200кг
g=10Н/кг
х=5см=0,05м
-------------------
Е-?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: srilivili69
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: elmirakadirova6
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ajseliskanderova