Предмет: Физика,
автор: margaritagancenko615
Яка кількість теплоти необхідна, щоб 2 кг льоду, взятого при розплавити температурі плавлення?
а) 664 кДж
б) 332 кДж
в) 161 кДж
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
664кДж
Объяснение:
Дано:
λ=332кДж/кг
m=2кг
======
Q-?
Q=λm=332*2=664кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: srilivili69
Предмет: Литература,
автор: znaniatcom
Предмет: Окружающий мир,
автор: GHBDSNGHJ
Предмет: Геометрия,
автор: TpUTanApA
Предмет: Геометрия,
автор: varvaraspiridonova23