Предмет: Физика,
автор: sofvolikova
Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 2 кг льоду, взятого при температурі плавлення?
Ответы
Автор ответа:
4
Объяснение:
Дано:
m=2кг
λ=332кДж/кг
========
Q-?
Q=λm=332*2=664кДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: zamiraausamina
Предмет: Українська мова,
автор: kttx78yzv8
Предмет: Другие предметы,
автор: evakittykhanina
Предмет: Алгебра,
автор: diano4ka40
Предмет: Алгебра,
автор: aristotelevroman5