Предмет: Физика,
автор: gavrilenkotaras5
Для перетворення в пару речовини масою 0,6 кг, що перебуває за температури кипіння, затрачено 540 кДж енергії. Визнач що це за речовина. (Записати назву речовини).
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m=0,6кг
Q=540кДж
==========
r-?
Q=mr=>
r=Q/m=540/0,6=900кДж/кг
Спирт
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: platonovmaksim445
Предмет: История,
автор: v58026446
Предмет: Алгебра,
автор: sglobal781
Предмет: Математика,
автор: dzamilaamidinova
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним