Предмет: Физика,
автор: bibizyan888
СРОЧНО 1. На горизонтальній залізничній дорозі потяг має здійснити поворот радіусом 30 м. Яку найбільшу швидкість може мати потяг, щоб вписатися в цей поворот? Вважайте, що коефіцієнт тертя ковзання коліс потяга об рейки 0,15.
2. Сани масою 500 кг тягнуть за допомогою тросу жорсткість якого 15 кН/м, а його видовження дорівнює 24 мм. З яким прискоренням рухаються сани, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,05?
3. 3 вершини похилої площини, довжина якої 10 м і висота 5 м, починає рухатись без початкової швидкості тіло. Який час рухатиметься це тіло до основи похилої площини, якщо коефіцієнт тертя складає 0,2?
4. Запряг собак починає тягти з незмінною силою 130 Н санки масою 150 кг. За який проміжок часу санки проїдуть перші 200 м шляху? Вважайте що коефіцієнт тертя полозів по снігу дорівнює 0,05.
5. Підйомний кран підіймає вантаж масою 1 тонна. Яка сила натягу троса на початку підіймання, якщо вантаж рухається з прискоренням 25 м/с2?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1. R=30 м
μ=0,15
g=10 м/c²
υ ? Fтер=m*a; m*g*μ=m*υ²/R; υ=√(g*μ*R)=√(10*0,15*30)=6,7 м/c=
24 км/год
2. m=500 кг
k=15 кН/м
x=24 мм=0,24 м
μ=0,05
a ? Fпр - Fтер=m*a; a=(Fпр - Fтер)/m=(k*x - m*g*μ)/m=
(15*0,24-500*10*0,05)/500= -0,5 м/c²
3. L=10 м
h=5 м
μ=0,2
t ? ? t=√(2*L/a); a=(F1-Fтер)/m=m*g*(sinα-cosα* μ)/m= 10*(sin30°-cos30°* 0,2)= 3,3 м/c²; t=√(2*10/3,3)=2,5 c
4. Fтяг=130 Н.
m=150 кг.
S=200 м.
µ=0,05.
t ? t=√(2*S/a); a=(Fтяг-Fтер)/m=(Fтяг -m*g*μ)/m=
(130-150*10*0,05)/150=0,4 м/c²;
t=√(2*200/0,4)=32 c
5. m=1 т=1000 kг
g=10 м/c²
a=25 м/c²
T ? T-m*g=m*a; T=m(g+a)= 1000*(10+25)=35 kH
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: asanbaevagulzina1
Предмет: Алгебра,
автор: malikaxxka
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nuraykendirbekova
Предмет: Математика,
автор: Lora3090
Предмет: Алгебра,
автор: noskoslava67
μ=0,15
g=10 м/c²
υ ? Fтер=m*a; m*g*μ=m*υ²/R; υ=√(g*μ*R)=√(10*0,15*30)=6,7 м/c=
24 км/год
2. m=500 кг
k=15 кН/м
x=24 мм=0,24 м
μ=0,05
a ? Fпр - Fтер=m*a; a=(Fпр - Fтер)/m=(k*x - m*g*μ)/m=
(15*0,24-500*10*0,05)/500= -0,5 м/c²
3. L=10 м
h=5 м
μ=0,2
t ?