Предмет: Экономика, автор: zimenkod14

Необхідно: відобразити в бухгалтерському обліку операції з надання споживчого кредиту

фізичній особі.

Вхідні дані. 10.09. поточного року банк видав готівкою споживчий кредит без застави

фізичній особі у сумі 17 000 грн. терміном на 3 місяці. Процентна ставка за кредитом співпадає із

ринковою ставкою і становить 24 % річних, а щомісячна комісія від первинної суми кредиту –

0,75% в місяць. Застосовується метод визначення кількості днів при визначенні суми відсотків:

факт/360. Проценти, комісійні та заборгованість за кредитом сплачуються щомісяця з 1 по 5

число місяця, наступного за звітним.​

Ответы

Автор ответа: gnomvsemkupon
0

Ответ:

Облік розрахунків за кредитами банків На підприємствах в окремі періоди за умови недостатності власних коштів виникає потреба в залученні додаткових коштів зі сторони, що відбувається шляхом одержання кредитів.

Кредит - це позичковий капітал банку у грошовій формі, що передається фізичним або юридичним особам у тимчасове користування на умовах забезпечення повернення, строковості, платності та цільового характеру використання.

Основні ознаки, що визначають сутність кредиту, такі:

а) учасники кредитних відносин повинні бути економічно самостійними, тобто функціонувати на основі самоокупності;

б) кредитні відносини є добровільними і рівноправними;

в) кредитні відносини не змінюють власника цінностей;

г) кредитні відносини платні і здатні забезпечувати зростання вільної вартості, що формує позиковий капітал.

Об'єктом кредиту е позичена вартість, яка передається в позику одним суб'єктом іншому. Позичена вартість може бути у формі грошей, товарів, виконаних робіт, наданих послуг. Позика породжує кредитні відносини між партнерами.

Суб'єктами кредиту є кредитори і позичальники. Кредитори - це учасники кредитних відносин, які мають вільні кошти і передають їх у тимчасове користування іншим суб'єктам - позичальникам. Учасниками кредитних відносин можуть бути фізичні особи, юридичні особи, держава.

Основні принципи кредитування: цільове призначення, строковість, поверненість, забезпеченість, платність.

Види кредиту класифікують за різними критеріями.

1. Залежно від суб'єктів кредитних відносин виділяють міжгосподарський, банківський, державний, споживчий, міжнародний кредити.

Міжгосподарський кредит - це такий, який існує між суб'єктами господарювання. Він буває таких видів: комерційний кредит, дебіторська і кредиторська заборгованість, аванси, тимчасова фінансова допомога, лізинг.

Комерційний кредит виникає між підприємствами шляхом продажу товарів з відстроченням платежу. При такому кредиті, як правило, офіційно не передбачається використання позикового процента. Але плата за кредит може бути включена в ціну товару, яка визначається за згодою покупця і продавця.

Дебиторская и кредиторская задолженность подобна коммерческому кредиту, но в отличие от него возникает вопреки воле сторон, не имеет родовых признаков кредита, а именно: добровольности, равноправия и платности.

Аванс-денежная сумма, уплаченная заранее с целью обеспечения гарантии получения покупателем товаров, а продавцом - денег за товары, работы, услуги. За пользование авансом проценты официально не платят.

Временная финансовая помощь предоставляется отдельным субъектам хозяйствования на условиях возврата и, как правило, без уплаты процентов за пользование.

Лизинг определяет отношения между субъектами хозяйственной деятельности, которые возникают в случае аренды основных средств или земли. Лизинговые операции осуществляются в виде оперативного, финансового и обратного лизинга, аренды земли и аренды жилых помещений

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: uakimcuk73
Предмет: Биология, автор: Аноним
2. Екологічна складова управління та поводження з відходами виробництва та споживання. 3. Фактори порушення якості атмосфери (види і джерела впливу на атмосферу, трансформація забруднювальних речовин, поняття про якість атмосферного повітря, основні негативні наслідки забруднення атмосфери, основні напрями охорони атмосфери). 4. Основні причини порушення якості природних вод (дефіцит водних ресурсів, принципи оцінки екологічного стану водних об’єктів, негативні наслідки забруднення вод та їх охорона). 5. Загальні уявлення про геологічне середовище, екологічні функції геологічного середовища та його вплив на стан біти та здоров’я людини. 6. Антропогенний вплив на біологічне різноманіття: вимирання видів, види-вселенці. 7. Природокористування в контексті сталого розвитку. Основні шляхи екологізації природокористування. Шляхи реалізації збалансованого розвитку та на індивідуальному, місцевому, державному та міжнародному рівнях. Природоохоронне законодавство України, Червона книга України. Врахування наукових, економічних, морально-етичних та правових аспектів при вирішенні екологічних проблем. Природоохоронні та екологічні громадянські ініціативи.​
Предмет: Музыка, автор: Аноним