Предмет: Химия,
автор: makc2lox
Розв'язати задачı 5. Яка маса солі утвориться при взаємодії натрію масою 150 г з етановою кислотою?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
ОбъCH₃COOH+NaOH⇒CH₃COONa+H₂O
Знайдемо масу розчиної речовини:
W(p.p)=m(р.р)/m(розчину)
m(р.р)=W(р.р)*m(розчину)
m(р.р)=0,2*300г=60г
Знайдемо масу утвореної солі:
60г х г
CH₃COOH+NaOH⇒CH₃COONa+H₂O
ν=1 моль ν=1 моль
М=60г/моль М=82г/моль
m=60г m=82г
=
x=82 г
Отже, маса отриманої солі дорівнює 82 г
яснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: karolinka1423
Предмет: Українська мова,
автор: ala4621
Предмет: География,
автор: rebost134
Предмет: Русский язык,
автор: tapysbajaida
Предмет: Алгебра,
автор: nuraysoltan