Предмет: Физика,
автор: nikoochka85
Тіло масою 1 кг під дією 30 Н рухається по колу радіуса 0,3 м. Визначити швидкість тіла.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m = 1 кг
F = 30 Н
R = 0,3 м
v = ?
Рішення:
F = mv²/R
FR = mv²
v = √FR/m = √9 = 3 м/с
Відповідь: v = 3 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: MiroslavAlovoj
Предмет: Українська мова,
автор: dyniapilipenko
Предмет: Математика,
автор: yt9248kd7n
Предмет: Английский язык,
автор: lerakoska50