Предмет: Физика,
автор: tipalol6483
ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО
Визначте величину і напрям швидкості кульок, якщо кульки масами
0,6кг і 0,4кг, рухаються назустріч зі швидкостями 5м/с та 10м/с , а
після зіткнення вони рухаються , як одне ціле.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Дано : m1 = 0,6 кг
m2= 0,4 кг
v1= 5 м/с
v2 = 10 м/с
v- ?
рішення :
Закон збереження імпульса:
ОХ : m1v1-m2v2=v(m1+m2)
V=m1v1-m2v2/m1+m2 = 0.6*5-0.4*10/0.6+0.4=- 3.27м/с
Відповідь : V = - 3.27 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: qwe123584
Предмет: Английский язык,
автор: vgyhsfg
Предмет: История,
автор: atlantic0cean
Предмет: Литература,
автор: dadik76
Предмет: География,
автор: sofiaponomarenko605