Предмет: Химия, автор: cmoholhohol

Допоможіть, будь ласочка, з завданнями по хімії. Даю 60 балів. Гарно дякую!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: cvb115
1

Ответ:

1. NH4HSO4 + H2O → NH4+ + HSO4

pH=7

Гідроліз відбувається за катіоном, тому що утворюються катіон NH4+

2. Дано:

m(СаО)=137,2 г

m(СаСО3)=250 г

η=?

__________________________

СаСО3 = СаО + СО2↑

M(CaO)=40+16=56 г/моль

M(CaCO3)=40+12+16*3=100 г/моль

250г=х

100г/моль=56г/моль

Отже: х=(250*56)/100=140

х=mтеор.(СаСО3)=140г

η=mпрак./mтеор.*100%=137,2/140*100%=98%

Відповідь: 98%

3. 3H2 + N2 ⇌ 2NH3

CaCl2 + Na2CO3 ⇌ CaCO3 + 2 NaCl

H2SO4+MgCO3=MgSO4+H2O+CO2↑;

NaOH+HCl=NaCl+H2O


cmoholhohol: Гарно тобі дякую!(⁠・ั⁠ω⁠・ั⁠)
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Fjchjsueg