Предмет: Химия,
автор: kazb629
.2. Бір моль сутек пен бір моль хлор әрекеттескенде 184,6 кДж жылу бөлінеді. Реакцияның термохимиялык тендеуiн құрастырыңдар.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Берілген:
Q=184,6 кДж
V (H2)=44,8 л
Табу: Q1
Шешім:
H2+Cl2 - - - - >2HCl+184,6 кДж
n (H2)=V(H2): Vm=44,8 л: 22,4 л/моль=2 моль (молярлық көлем - Vm=22.4 л/моль - тұрақты шама)
1 моль H2 жағылған кезде 184,6 кДж бөлінеді
2 моль H2 жағылған кезде X кДж бөлінеді
X=2*184,6:1=369,2 кДж (пропорция)
Жауап: Q1= + 369,2 кДж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: romanovskayaelena96
Предмет: Химия,
автор: bidniakarina41
Предмет: Математика,
автор: ulkercabbarli
Предмет: Английский язык,
автор: sabinakabiden10
Предмет: Информатика,
автор: anassssstasteisha