Предмет: Физика, автор: demcukd566

8.27. У мідній чашці масою 100 г на спиртівці нагріва- ють 400 мл води від 15 до 95°С і витрачають на це 13,2 г спирту. Обчисліть за цими даними ККД спир- тівки.​

Ответы

Автор ответа: pesikpusistij
1

Відповідь:Q= cm( t2-t1),

Q1= 4200*0.4( 368-288)=134 кДж

Q2= 380*0.1(368-288)= 3040 Дж

Qспита = m* удельную теплоту сгорания спирта ( 30 Мдж)

Q= 0,0132*30*10^6=396кДж

Q1+Q2\ Qсп = ККД

137,04 кДж\396 кДж= примерно 35% если округлить... надеюсь правильно.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: djozefdjotaro
Предмет: Математика, автор: kbekmuratkyzy
Предмет: Русский язык, автор: zharkovaalina8